ZOW İstanbul 2015 Sanal Turu

ZOW İstanbul 2015’i kaçırdıysanız veya yeniden gezmek isterseniz 360 Sanal Tur’u inceleyebilirsiniz.

tl_files/content_tr/Zoo 2015 sanaltur/file/2014 Fuarı 360º Sanal Turu - www.360dizayn.com.png

Devamı...

ZOW trend_works “Uzman Kahvaltıları” gün programı

ZOW İstanbul- Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nda sizleri geniş çaplı bir sektör analizi bekliyor. Bu genel bakış hem geleceğin mobilya trendleri, hem de endüstriyel seri üretimin çeşitli teknikler ile iyileştirerek çözümler bulma konularını içermektedir. ZOW İstanbul'un sağlayacağı bu platformda uzmanlar ile yüz yüze görüşebilir ve fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Tecrübelerinizi paylaşın, bilginizi geliştirin, yeni fikirler edinin.

Devamı...

ZOW Katılımcı-Ziyaretçi Eşleştirme Servisi

ZOW eşleştirme aracı katılımcı ve ziyaretçileri fuar öncesinde görüşme organize etmenizi sağlayarak daha başarılı bir fuar geçirmeniz için tasarlandı. İlgilendiğiniz firmaların yetkilileri ile görüşme ve potansiyel müşterileriniz ile buluşma fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede başarınızı arttırabilir ve farklı müşteriler edinebilirsiniz.

ZOW Eşleştirme aracına buradan kayıt olabilirsiniz.

Devamı...

ZOW trend_works İstanbul

ZOW 2015’te Almanya’dan 5 hafta sonra Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan trend_works konsepti, mobilya sektörüne çalışmaları ile yön veren dünyaca ünlü tasarımcı Lidewij Edelkoort ve ülkemizde önemli işlere imza atmış tasarımcı Adnan Serbest’ i bir araya getiriyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linki tıklayarak trend_works blog’una ulaşabilirsiniz.

Devamı...